Katarzyna Niezborała stomatolog, dentysta, ortodonta | Care Dental Clinic 15 best easy ways work on the internet at home without investment real earnings on the internet with the conclusion 12 real ways how to start earning without investments 10 fast ways proven work at home 5 legitimate ways what you can do at home to earn 5 fast ways ways to make money 5 legitimate ways

Katarzyna Niezborała

Katarzyna Niezborała

Podejście holistyczne nakazuje mi patrzeć na człowieka jako na całość i dążyć do poprawy zdrowia ogólnego, dzięki leczeniu prowadzącemu do prostego profilu, zdrowych stawów skroniowo – żuchwowych i pięknego, szerokiego uśmiechu

Dr. Katarzyna Niezborała

W trakcie kilkunastu lat trwania międzynarodowej praktyki stomatologicznej, dr. Niezborała zjednała sobie, kilka już pokoleń oddanych pacjentów, dzięki najwyższym kwalifikacjom oraz niezwykłemu osobistemu zaangażowaniu. Powyższe cechy stały się kluczowymi w kształtowaniu filozofii działania naszych placówek.

Dr.Niezborała jest aktywnym uczestnikiem International Association for Ortodontics mając nieustanny kontakt z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortodoncji jak również z najlepszymi specjalistami na świecie. Wielokrotnie szkoliła się w kraju i za granicą. Szkolenia obejmowały m.in.:

  • ortodoncję
  • chirodoncję
  • protetykę
  • stomatologię estetyczną

Dr Katarzyna Niezborała leczy pacjentów z zaburzeniami ortodontycznymi i SSŻ (stawu skroniowo – żuchwowego). Wielu z naszych pacjentów znajduje wreszcie pod opieką pani doktor, rozwiązanie problemu bólów głowy, uszu, zawrotów głowy, zasłabnięć, bólu za oczami, trudności z połykaniem, klikającymi i blokującymi się szczękami.

Sprawdź opinie pacjentów w serwisie Znany Lekarz