Katarzyna Niezborała czyli doktor_kasia

Katarzyna Niezborała

Podejście holistyczne nakazuje mi patrzeć na człowieka jako na całość i dążyć do poprawy zdrowia ogólnego, dzięki leczeniu prowadzącemu do prostego profilu, zdrowych stawów skroniowo – żuchwowych i pięknego, szerokiego uśmiechu

Dr. Katarzyna Niezborała

W trakcie kilkunastu lat trwania międzynarodowej praktyki stomatologicznej, dr. Niezborała zjednała sobie, kilka już pokoleń oddanych pacjentów, dzięki najwyższym kwalifikacjom oraz niezwykłemu osobistemu zaangażowaniu. Powyższe cechy stały się kluczowymi w kształtowaniu filozofii działania naszych placówek.

Wielokrotnie szkoliła się w kraju i za granicą. Szkolenia obejmowały m.in.: 

  • ortodoncję
  • chirodoncję
  • protetykę
  • stomatologię estetyczną

Dr. Niezborała jest aktywnym uczestnikiem International Association for Ortodontics mając nieustanny kontakt z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortodoncji jak również z najlepszymi specjalistami na świecie.

Dr Katarzyna Niezborała leczy pacjentów z zaburzeniami ortodontycznymi i SSŻ (stawu skroniowo – żuchwowego). Wielu z naszych pacjentów znajduje wreszcie pod opieką pani doktor, rozwiązanie problemu bólów głowy, uszu, zawrotów głowy, zasłabnięć, bólu za oczami, trudności z połykaniem, klikającymi i blokującymi się szczękami.

Sprawdź opinie Pacjentów

EnglishPoland