Orthodontics

Nowoczesna ortodoncja

Do you also think that a beautiful smile helps both in private and professional life?
Modern orthodontics is something more than you could think!

team_1_1Ortodoncja to gałąź stomatologii wykraczająca poza naukę o właściwym ustawieniu zębów w jamie ustnej. Ortodoncja zajmuje się przywróceniem harmonii uśmiechu poprzez prawidłowe ustawienie zębów w łukach zębowych oraz odpowiednim ukształtowaniem kości szczęki i żuchwy.

W Care Dental Clinic stosujemy bezpieczne, najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym leczenie jest szybsze, mniej bolesne, a nawet może przynieść natychmiastowy efekt kosmetyczny związany z rozjaśnieniem uśmiechu (przy zastosowaniu w aparacie stałym zamków kryształowych – sprawią one, że Twój uśmiech będzie błyszczał jak brylanty)

Obecnie dostępna jest szeroka gama aparatów ruchomych i stałych. Nasi ortodonci po dokładnej diagnostyce Twojego problemu dobiorą najwłaściwszy dla Ciebie. Tak, abyś mógł cieszyć się z nowego uśmiechu.

Za sprawą leczenia ortodontycznego twarz dłużej wygląda młodo, poprawia się dykcja, a zęby są zdrowsze. Uzyskane prawidłowe ustawienie zębów w łuku oraz odpowiednie kontakty zębów przeciwstawnych zmniejszają powstawanie próchnicy i skłonność do odkładania się kamienia nazębnego oraz paradontozy, jak również powodują poprawę jakości żucia oraz pracy układu pokarmowego. O uciążliwych bólach głowy spowodowanych dysfunkcją stawów skroniowo – żuchwowych po leczeniu ortodontycznym także będziesz mógł zapomnieć!

http://lookielooloo.com/72048-hit-it-rich-casino-slots-coins-hack.html/mbed/egwwlkjv9cw W ramach leczenia ortodontycznego polecamy:

 Ortodoncja dzieci i dorosłych
 Leczenie przewlekłych stanów bólowych głowy
Najnowsze techniki i materiały
 Chirodoncja
Indywidualny plan leczenia i opieki

http://fishingthefraser.com/fraser-west-sportfishing-10-w1440/ Co robi ortodonta podczas wizyty?

  • konsultacje ortodontyczne
  • profilaktyka ortodontyczna
  • monitorowanie rozwoju zgryzu dzieci i młodzieży
  • wczesne leczenie prostymi aparatami już od 4-go roku życia
  • leczenie aparatami ruchomymi ( wyjmowanymi ) jednoszczękowymi oraz dwuszczękowymi
  • leczenie aparatami stałymi ( metalowe, estetyczne, samoligaturujące ); również w połączeniu z mini-implantami ortodontycznymi i aparatami zewnątrzustnymi
  • skojarzone leczenie ortodontyczno – chirurgiczneleczenie dorosłych ( też ortodoncja przedprotetyczna )
  • wykonywanie niezbędnych do diagnostyki zdjęć radiologicznych

incontri gay senigallia Dodatkowe informacje na temat ortodoncji znajdziesz na naszym blogu, wybierz spośród artykułów:

https://www.pavimentoperpalestre.com/125-dtit24043-come-si-fa-a-trovare-la-ragazza-giusta.html Dowiedz się więcej na temat aparatów, które stosujemy oglądając krótkie filmy:

Aparaty tymczasowe

Aparaty stałe - Carriere Mottion

Umów się na wizytę