Stomatologia dziecięca

Komfort Twojego dziecka jest naszym priorytetem

Jest to dla nas szczególnie istotna dziedzina stomatologii. Stworzyliśmy kompleksowy program opieki stomatologicznej nad dziećmi.

dziecko-usmiech

Aby zapewnić najmłodszym Pacjentom odpowiednią jakość i komfort opieki zdrowotnej wprowadziliśmy wizyty adaptacyjne, podczas których mali Pacjenci oswajają się z gabinetem i poznają swojego osobistego lekarza.

Stomatologia dziecięca

Wizyty adaptacyjne
Indywidualnie dobierane i prowadzone programy opieki nad dzieckiem
Pełen zakres profilaktyki
Nauka czyszczenia zębów
Specjalnie przeszkolony personel i odpowiednio wyposażone gabinety
Materiały stomatologiczne stworzone z myślą o dzieciach

Bezstresowe leczenie

Jest to dla nas szczególnie istotna dziedzina stomatologii. Zdajemy sobie sprawę z istnienia głęboko zakorzenionego strachu wśród dzieci spowodowanego traumatycznymi dotychczasowymi przeżyciami podczas leczenia stomatologicznego. Pragnąc zmienić ten stereotyp stworzyliśmy kompleksowy program opieki stomatologicznej nad dziećmi. Aby zapewnić najmłodszym Pacjentom odpowiednią jakość i komfort opieki zdrowotnej wprowadziliśmy wizyty adaptacyjne, podczas których mali Pacjenci oswajają się z gabinetem i poznają swojego osobistego lekarza, który po zbadaniu dziecka zleca indywidualny program profilaktyki przeciwpróchnicowej.

Profilaktyka próchnicy

Wykonujemy pełny zakres zabiegów profilaktycznych u dzieci, zaczynając od nauki szczotkowania, a kończąc na wysoce specjalistycznych zabiegach jak np. zabezpieczanie bruzd zębów mlecznych i stałych specjalnymi bio-aktywnymi materiałami, które po założeniu do zęba czynnie biorą udział w remineralizacji i gojeniu uszkodzonych tkanek zęba. Poza tym posiadamy specjalne, kolorowe materiały wypełniające do zębów mlecznych np. różowe ze złotym brokatem.

Umów się na wizytę

EnglishPoland